Fuat Paşa Yalısı

Tarihi Fuat Paşa Yalısı’nda VIP düğün!

Genel Zeynep Karabağ 02.03.2015
VIP dergisinin de sahibi olan gazeteci çift Reyhan ve Erkut Can’ın kızları Elçin Can, lise arkadaşıyla evlendi.
Elçin Can, Büyükdere'deki tarihi Fuat Paşa Yalısı'nda düzenlenen düğün töreninde Doğan Gürbüzer ve Ziyneti Tunalı'nın oğulları Tolga Gürbüzer'le evlendi.

İstek Vakfı Semiha Şakir Lisesi'nden okul arkadaşı olan Elçin Can ile Tolga Gürbüzer'in 19 yıl önce okul sıralarında başlayan arkadaşlıkları, nikâh masasına taşındı. 

düğün

Nikâh şahitliklerini Azade Balkaner ile Kurtcebe Basmacı'nın yaptığı gelin ve damat, objektiflere düğüne katılan Semra Özal'la mutluluk pozları verdi. Posta Gazetesi'nin hafta sonu eki Karnaval'da köşe yazan Erkut Can, kızı yeni bir hayata “evet” derken mutluluktan gözyaşlarına engel olamadı.İstek Vakfı Semiha Şakir Lisesi'nden okul arkadaşı olan Elçin Can ile Tolga Gürbüzer'in 19 yıl önce okul sıralarında başlayan arkadaşlıkları, nikâh masasına taşındı. 

Nikâh şahitliklerini Azade Balkaner ile Kurtcebe Basmacı'nın yaptığı gelin ve damat, objektiflere düğüne katılan Semra Özal'la mutluluk pozları verdi. Posta Gazetesi'nin hafta sonu eki Karnaval'da köşe yazan Erkut Can, kızı yeni bir hayata “evet” derken mutluluktan gözyaşlarına engel olamadı.

Hürriyet

Fuat Paşa Yalısı Elçin Can