Suzan Sabancı Dinçer

Suzan Sabancı Dinçer, New York'ta ev aldı!

Genel Zeynep Karabağ 12.08.2015
Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer, New York'ta 45 milyon dolara ev satın aldı.
Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt köşesinde Suzan Sabancı Dinçer'in New York'ta ev aldığını yazdı. İşte o yazı;

Bodrum Mandarin Oriental'dan 18 milyon liraya villa alan Akbank'ın Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer bu kez de New York'ta 'ev'lendi.

2015'in ilk yarısında 1 milyar 512 milyon lira konsolide net kar açıklayan Akbank'ın Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer'in bu kez de New York'ta 'ev'lendiğini öğrendim!

Hatırlarsanız geçen hafta; Suzan Hanım ile Sabancı Holding Perakende Grup Başkanı olan eşi Haluk Bey'in Bodrum Cennet Koyu'ndaki Mandarin Oriental'dan 18 milyon liraya villa alıp Türkiye'nin en elit ailelerine komşu olduklarını yazmıştım.

New York'ta yaşayan bir arkadaşım arayıp Suzan Hanım'ın New York'ta da dillere destan bir ev aldığını söyledi.

Suzan Sabancı Dinçer'in yeni evi, New York'un tam göbeğinde ve en pahalı yerlerinden biri olan 57'inci caddede, Madison Avenue ile Park Avenue arasındaymış.

DEKORASYONA BAŞLAMIŞ 

Suzan Hanım, şehrin en gözde gökdelenlerinden biri olan binanın 67'nci katının tamamını satın almış ve tahmin edebileceğiniz gibi bir servet ödemiş.

Suzan Hanım, New York'taki yeni evi için tam tamına 45 milyon dolar (bugünkü kurla 126 milyon lira) vermiş. Evi ailesiyle ile oturmak için satın alan Suzan Hanım, dekorasyon işlerine başlamış bile. Umarım iyi günlerde otururlar... 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Suzan+Sabanc%c4%b1+Din%c3%a7er'>Suzan Sabancı Dinçer</a> hakuk dinçer

Suzan Sabancı Dinçer