Sur Çelik Kapının kullanıldığı bir ev

Sur Çelik Kapı’dan hırsızlığa karşı garanti sertifikası

Genel Emine Pile 02.07.2015
“Dünyanın en güvenli kapısı” sloganıyla yola çıkan Sur Çelik Kapı hırsızlığa karşı tazminat ödeme garantisi veriyor.
Dünyada ENV 1627 standardında en yüksek uluslararası güvenlik testine sahip olan Sur Çelik Kapı, bankalar, askeri binalar ve NASA gibi yerlerin kullandığı yüksek standardı evlerin kapısına taşıyor.

“Aslında biz kapı satmıyoruz, insanların ailelerinin sorumluluğunu taşıyoruz“ diyen Astaş şirketler grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Pekgüzel garantinin geçerli olabilmesi için SUR Çelik kapının yetkili satıcısından, fatura karşılığı alınmış olması ve kapı montajının yetkili satıcı tarafından ya da aynı satıcı tarafından yetkilendirilmiş teknik elemanlar tarafından yapılmış olmasının yeterli olduğunu belirtti.

Yatırımları içerinde tasarım  ve güvenliğe büyük pay ayırdıklarını vurgulayan Pekgüzel, bir çok ilke imza atarak Türkiye'de  ilk kez kendilerinin çelik kapılarına uluslararası yangın testini yaptırdıklarını ve uluslararası Euro Norm ENV 1627 testini ilk yaptıran Türk firması olduklarını belirtti.. Sur Çelik Kapı Yönetim Kurulu Başkanı” bizim kapımız kilit bölgesinde bu en yüksek standardı geçmiş ve sonuç alınmış bir kapıdır. Bundan dolayı biz “dünyanın en güvenli çelik kapısı” olduğumuzu söylüyoruz” diye konuştu.

Cam çelik kapıyı dünyada ilk yapan firma olduklarını da belirten Yalçın Pekgüzel “Biz çelik kapıcı değiliz,   aile korumacıyız. İnsanlar bizden ailelerinin güvenlik garantisini satın alıyor” diyerek sözlerini tamamladı.

Sur Çelik Kapı çelik kapı garanti belgesi