somfy-perde

Somfy ile büyük perdede seyir keyfi şimdi evlerde!

Genel Uğurcan Tokay 15.06.2018
Bina otomasyonu ve akıllı ev sistemlerinin öncü markası Somfy, tek tuşla büyük perdede seyir keyfini evlere taşıyor.
Büyük perdede film ya da maç izlemenin keyfi de bir o kadar büyük… Şimdi bina otomasyonu ve akıllı ev sistemlerinin dünyaca ünlü markası Somfy ile siz de bu keyfi babanıza hediye edebilirsiniz. Somfy motorlu projeksiyon sistemleri ile bir dokunuşla perdeniz hazır hale geliyor, salonunuzda her an ayrı bir keyfe dönüşüyor.

Tek dokunuşla, seyir zevkini dev perdeye taşıyın…

Evinizin rahatlığında ama sinema ambiyansında film izlemek şimdi çok kolay. Televizyon, bilgisayar ya da telefonunuzun ekranını projeksiyon perdesine yansıtarak film ya da maç keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Koltuğunuzda rahatça otururken, sadece tek bir tıklamayla Somfy Motorlu Projeksiyon Perdenizi indirin, perdeleri ve ışıkları kapatın. Kendinizi yaşayacağınız konfora ve büyük keyfe hazırlayın… Ev otomasyonu, ideal ortamı koltuğunuzdan kalkmadan kolayca yaratmanıza olanak sağlıyor. Somfy Akıllı Ev Sistemleri ile projeksiyon perdesi, jaluzi, perde, panjur, aydınlatma, ısıtma sistemi gibi ekipmanları uzaktan kumanda, tablet ya da akıllı telefon ile kolayca kontrol edebilirsiniz.   

Teknolojik, estetik ve pratik… 

Somfy Motorlu Projeksiyon Perdesi, izlemeniz bittikten sonra yukarı doğru sarılarak kompakt bir ünite haline geliyor. Duvara monte edilebildiği gibi isteğe bağlı olarak estetik ve çekici bir çözüm için tavana da entegre edilebiliyor.  

 

somfy perde somfy akıllı ev