Sinpaş Altınoran Çankaya / Sinpaş Yapı

Sinpaş Yapı firmasının Sinpaş Altınoran Çankaya projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
atınoran caz festivali

Sinpaş Altınoran'dan annelere özel Caz Festivali!

Genel Emine Pile 09.05.2016
Türkiye gayrimenkul sektörünün temalı en büyük yaşam projesi olan Altınoran, Anneler Günü’ne özel bir konser düzenledi.
Benzersiz sosyal donatıları, cafeleri ve restoranlarıyla Başkentlilerin yeni buluşma noktası olan Altınoran Meydanı, 8 Mayıs Pazar günü 20. Uluslar arası Ankara Caz Festivali kapsamında Yıldız İbrahimova ve Ümit Eroğlu yönetimindeki METU Big band'i ağırladı.

Altınoran projesinin merkezinde yer alan Altınoran Meydanı'nda 20. Uluslar arası Ankara Caz Festivali kapsamında 8 Mayıs Pazar günü dünyaca ünlü caz müzik sanatçısı, Yıldız İbrahimova Anneler Günü'ne özel bir repertuar ile sahne aldı. Ankara'nın gönlünde özel bir yeri olan değerli müzisyen Yıldız İbrahimova'ya hem öğrencileri hem de Ümit Eroğlu yönetimindeki METU Big band ile izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı. Açık havada gerçekleşen festivalde oldukça kalabalık bir ekip ile sahnede olan İbrahimova seçtiği parçaları anneler için seslendirdi. Altınoran sakinleri evlerinin bahçesinde, Ankaralılar ile bu görsel şöleni keyifle izlediler.

Atınoran caz festivali Altınoran Meydanı Festival 20. Uluslar arası Ankara Caz Festivali