Terrace Lotus / İnanlar İnşaat

İnanlar İnşaat firmasının Terrace Lotus projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Serdar İnan

Serdar İnan, FETÖ soruşturmasında ifade verecek!

Genel Zeynep Karabağ 19.08.2016
Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişimi ile ilgili yürütülen soruşturma kapsamında İnanlar İnşaat'ın sahibi Serdar İnan ifade verecek.
Operasyon kapsamında İnanlar İnşaat'ın sahibi Serdar İnan'ın ifade için emniyette olduğu öğrenildi. İHA'nın haberine göre aileden yapılan açıklamada "Kamuoyu tarafından da bilindiği üzere İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından AKFA Holding ve bünyesindeki şirketlere soruşturma başlatılmıştır. Bu soruşturma kapsamında Sayın Serdar İnan'ın ifadesi talep edilmiştir. Gelişmelerle ilgili ayrıca bilgi paylaşmaya devam edilecektir" denildi.

TAKSİM'DE YEMEK DAĞITMIŞTI

İnanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Taksim'de demokrasi nöbetlerinde vatandaşlara yemek dağıtmıştı. 50 yılı aşkın bir süreden beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren İnanlar İnşaat bir dizi önemli proje tamamladı. Şirketin, İstanbul'un çeşitli yerlerinde devam eden inşaat projeleri de bulunuyor.

Serdar İnan fetö inanlar inşaat İnanlar Holding