Seramiksan

Seramiksan, Unicera Fuarı'ndaki yerini alıyor

Genel Zeynep Karabağ 16.02.2017
Seramiksan, ürünlerini 29. Unicera Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda müşterilerinin beğenisine sunuyor.
Kusursuz üretim teknolojisi ile tasarımı bir araya getirerek ürün yelpazesini her geçen gün genişleten Seramiksan, güçlü AR-GE çalışmaları sonucu imza attığı zenginleştirilmiş ürün gamını 29. Unicera Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı'nda sektör profesyonellerinin ve ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.

8-12 Mart 2017 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy'de düzenlenecek olan Seramik Banyo Mutfak Fuarı'nda Seramiksan, özel tasarımlarının yer aldığı 2017 koleksiyonuyla Salon: G 01/ 2-5 Giriş Karşısı'nda yer alacak.

Seramiksan'ın 2017 koleksiyonunda yer alan Türkiye'de ilk defa üretilen unglazed porcelain (sırsız porselen) ürünlerin yoğun ilgi görmesi bekleniyor. 60X60, 60x120 ve 120x120 büyük ebatlarının ihtişamını sergileyeceği bu ürünler özellikle çok yoğun yaya trafiği olan havalimanları, istasyonlar, metro sistemleri ve AVM'lerde kullanılmak üzere tasarlandı. Üstün teknolojisi ile ürettiği mat, parlak ve full lappato ürünlerinin yanı sıra Türkiye'de ilk defa Seramiksan tarafından nano teknoloji ile üretilen bakteri barındırmayan ürünler de 29. Unicera Fuarı'nda  yerini alıyor.

Dünyadaki en modern vitrifiye üretim tesisi ile el değmeden vitrifiye üretme kapasitesine sahip  Seramiksan, doğaya duyarlı su tasarrufu sağlayan ürünleri, kanalsız Rimles klozetleri ve farklı modellerdeki lavaboları, 2,5 – 4 lt. su ile fonksiyon yapan yeni oval ve kare takımlarını da fuarda sergileyecek.

Sektörün en önemli fuarına katıldıklarını belirten Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar: “Unicera, genişleyen sunum alanı, artan katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla her yıl daha da etkili olmaya devam ediyor. Özellikle Türk seramik sektörünün uluslararası rekabet gücünü sergilediği bir platform olan Unicera'ya yurt dışından da ilgi oldukça yoğun oluyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da güçlü AR-GE çalışmalarımız sonucu yenilikçi ürün gamımızla ziyaretçilerimizi karşılayacağız. 2017 Unicera Fuarı'na katılmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu yıl da sektörün ilklerini ve yeniliklerini sektör profesyonellerine ve ziyaretçilerimize sunacağız.'' dedi.

Seramiksan Unicera Fuarı