seda sayan

Seda Sayan'ın ev sözünü tutmasını bekliyorlar!

Genel Zeynep Karabağ 06.11.2016
Gaziantep'te yaşayan Asiye ve Resul Ayrıç çifti, bir televizyon programında kendilerine ev alacağını söyleyen Seda Sayan'ın sözünü tutmasını bekliyor.
Gaziantep'te, her ikisi de cüce sendromu ile dünyaya gelen Asiye ve Resul Ayrıç çifti, 2011 yılında bir nişan töreninde tanıştıktan sonra evlendi. Ayrıç çiftine, katıldıkları televizyon programının sunucusu Seda Sayan ev alacağını söyledi. Çift, aradan 5 yıl geçmesine rağmen kendilerine ev alınmadığını belirtip, Seda Sayan'ın verdiği sözü tutmasını istedi.

Fabrikada çalışan 25 yaşındaki Resul ve ev kadını 29 yaşındaki Asiye Ayrıç çifti, Seda Sayan'ın televizyon programında kendilerine ev sözü verdiğini, ancak sonrasında arayıp sormadığını öne sürdü. Asiye Ayrıç, şunları söyledi:

"Biz 2011 yılında bir nişanda tanıştık. Tanıştıktan bir süre sonra evlenme kararı aldık, maddi durumumuz iyi değildi. Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Ökkeş Titiz bey bize yardım etti ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu tarafından düğünümüz yapıldı. Daha sonra Seda Sayan'ın programına konuk olduk. Seda Sayan bize programda ev sözü verdi. Programdan sonra Seda hanımın menajeri Reyhan hanım bizimle irtibat kurdu ama üzerinden 5 yıl geçti. 3 yaşında çocuğumuz oldu hala evimiz teslim edilmedi. Seda Sayan'ı Gaziantep'e davet ediyoruz. Gaziantep'e gelerek evimizin teslim edilmesini istiyoruz."

Çiftin düğün masraflarını karşılayan Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Ökkeş Titiz de Seda Sayan'dan Ayrıç çiftine yardım etmesini istedi. 

seda sayan asiye ayrıç resul ayrıç cüce sendromu