Ali Ağaoğlu

Scorpions'ın yatı Ağaoğlu'ndan!

Genel Zeynep Karabağ 14.07.2016
Ali Ağaoğlu, ünlü rock grubu Scorpions'a yatını tahsis etti.
Dünyanın en ünlü rock gruplarından Scorpions, 50'nci yılını kutladığı dünya turnesinin İstanbul ayağında unutulmaz bir performansa imza attı. Beşinci kez geldikleri İstanbul'da yaklaşık 10 binden fazla müzikseverin izlediği Maçka Küçükçiftlik Park'taki konserde Scorpions'tan önce Şebnem Ferah ve TNK de sahne alarak bu özel geceyi bir rock şölenine çevirdi.

Müzikseverleri Türkçe olarak “selamlar nasılsınız” diyerek karşılayan Alman rock grubu Scorpions şarkılarını söylerken bir ara ekranda Türk bayrağı görüntüleri yer aldı. Sadece rock tarihinin gelmiş geçmiş en büyük topluluklarından biri değil, müzik tarihinin en önemli markalarından da biri olan Scorpions sahnede müzikal tarihlerini özetlerken “Still Loving You”, “Wind of Change”, “Rock You Like a Hurricane”, “Send Me an Angel”, “No One Like You”, “Always Somewhere”, “The Zoo” gibi hit şarkılarını seslendirdi.

ali ağaoğlu yatı

Ünlü rock grubu Scorpions, önceki gün öğlen özel jetleri ile Sabiha Gökçen'e indi. Grup son anda Boğaz turu yapmak isteyince ünlü işadamı Ali Ağaoğlu yatını grup için tahsis etti. “Aga-3” adlı yatla gezen grup, İstanbul'daki ulaşımlarında da deniz yolunu tercih etti.

Ali Ağaoğlu Scorpions Maçka Küçükçiftlik Park