RONALDO,TATİL,ADA

Ronaldo’nun gizli sığınağı

Genel Merve N. Güreş 29.05.2015
Dünyanın en çok kazanan futbolcusu Ronaldo, tatillerini haftalığı 85 bin pound (yaklaşık 346 bin TL) olan Tagomago Adası’ndaki villada geçiriyor.
İspanya'nın partileriyle ünlü adası Ibiza'ya 1 kilometre uzaklıkta olan Tagomago Adası, dünya jet-setinin son gözdesi oldu. Sarp kayalıklarla dolu adada bulunan villa, sakin ve paparazzilerden uzak tatil yapmak isteyenlerin akınına uğruyor.

Ulaşımın sadece helikopter veya özel iskeleden sağlandığı 98 dönümlük adanın batı tarafında bir plaj ve misafirler için sürekli hazır tutulan küçük bir yat, iki tekne ve iki jet ski bulunuyor.

9 KİŞİLİK EKİP HİZMET EDİYOR

Akdeniz'in tek özel adası Tagomago'da en son teknolojiyle donatılmış lüks malikanede 5 yatak odası bulunuyor. Maksimum 10 kişinin kalmasına izin verilen adanın haftalık kirası kış sezonunda 70 bin pound (Yaklaşık 285 bin TL) yaz sezonunda ise 85 bin poundu (Yaklaşık 346 bin TL) buluyor.

Muhteşem bir manzaraya sahip villada yüzme havuzu, açık jakuzi, buhar banyosu ve sauna bulunuyor.

9 kişilik bir ekibin çalıştığı villada misafirler lüksün tadını çıkarıyor.

Adanın müdavimleri arasında dünyanın en zengin isimleri ile Real Madrid'in yıldızı Cristiano Ronaldo ve Rolling Stones gitaristi Ronnie Wood da bulunuyor.

Emlaktasondakika.com

 

RONALDO TATİL ADA