Ronaldinho meksika evleri

Ronaldinho'ya 7,5 milyon Pound'luk köşk şakası!

Genel Zeynep Karabağ 31.12.2014
Meksika'nın Gallos Blancos de Queretaro takımında top koşturan Ronaldinho'yu şehirde tutabilmek için oldukça ilginç bir yola başvuruldu.
Geçtiğimiz hafta hiç bir açıklama yapmadan 15 gün antremanlara katılmayan Ronaldinho'nun Gallos Blancos de Queretaro'da mutlu olmadığı ve sürekli Brezilya'ya gittiği iddia edildi.

Bunun üzerine harekete geçen kulübün, ünlü yıldızı Meksika'da tutmak ve Brezilya'ya gidişlerini azaltmak için farklı bir yol izleyeceği duyuruldu. Ronaldinho için, 2 bin 600 metrekarelik bir alanda R10 adı verilecek bir köşk kuralacağı öne sürüldü. 

ronaldinhoh

Köşk içinde mini futbol sahasından sinema salonuna, mega spor salonundan yüzme havuzuna kadar her türlü olanağın sunulacağı, bir de bu köşkün 7,5 milyon Pound'a mal olacağı haberleri yayılınca taraftarlar adeta çileden çıktı. 

Kulübü kısa sürede telefon yağmuruna tutan taraftarların isyanı ise haberin yalan olduğunun açıklanmasıyla sona erdi. İspanya'da, 1 Nisan'a benzeyen "Inocentada Day"in bir benzerinin bu kez Meksika'da gerçekleştiği ve haberin tamamen uydurma olduğu ortaya çıktı.

Ronaldinho Gallos Blancos de Queretaro Ronaldinho evi meksikada köşk