REHAU

REHAU'nun pencere sistemleri hırsızlığa karşı koruyor!

Genel 07.04.2017 12:14

REHAU tarafından geliştirilen GENEO pencere sistemileri, ısı ve ses yalıtımı yanı sıra hırsızlığa karşı koruma sağlıyor.

GENEO pencere sistemlerini hayata geçiren REHAU, yapı teknolojileri alanında yeniliklere imza atıyor. GENEO pencere sistemleri ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve hırsızlığa karşı koruma özellikleriyle ön plana çıkıyor. Piyasada pencerelere yönelik bulunan pek çok sistemden farklı özellikler taşıyan GENEO, sayısız inşaat projesi için ilk tercih olarak kullanılıyor. İleri teknoloji ürünü malzemesi RAU-FIPRO ile performansını üst seviyelere taşıyan GENEO, kaldırmalı sürme kapı serisinde de bina geliştiricilerinin tüm bina duvar boşluklarını etkili ve uzun ömürlü bir şekilde kapatabilmesini sağlıyor.

Binanın cephesiyle bağlantılı olan enerji tüketiminin önüne geçmek için bol ışıklı tasarıma rağmen üstün performans ve verimlilik sağlayan GENEO, büyük yüzeyli cam mimarilerini dahi en iyi enerji verimliliği, ses yalıtımı, hırsızlık emniyeti ve konfor gibi avantajlarla bir araya getiriyor. Renk ve tasarım seçenekleriyle de estetik açıdan hedef kitleye hitap eden GENEO, passive house standartlarına tam uyumluluk sağlıyor.