RE/MAX Deha

RE/MAX Deha sözleşmesini 2 yıl erken yeniledi

Genel 11.04.2017 13:43

Ataşehir’in en büyük RE/MAX Ofisi olan RE/MAX Deha Gayrimenkul Danışmanlık, önümüzdeki 7 yıl boyunca RE/MAX’le olan sözleşmesini 2 yıl erken yeniledi.

Bilindiği gibi RE/MAX Franchise ofisleri, RE/MAX ile 5'er yıllık süreleri kapsayan şekilde franchise anlaşmaları yapmaktalar. 

Ataşehir Merkezde 500 m2'lik alanda akıllı ofis konseptiyle 30 civarında Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı ile başta Ataşehir'lilere ve ağırlıkla Anadolu yakasındaki tüm konut ve ticari gayrimenkul satıcı ve yatırımcılarına hizmet veren RE/MAX Deha Gayrimenkul Danışmanlık'ın felsefesi sektördeki kaliteyi çok daha yukarılara çıkartmak, müşterilerine beklentilerinden yukarıda hizmet vermek.

Kendilerini salt bir danışmanlık ofisi olmanın çok ötesinde, gayrimenkul sektöründe hızlı çözümler üreten Profesyoneller yetiştirme merkezi olarak tanımlayan Broker'lar Metin ve Sibel ÇİÇEK, RE/MAX'in gayrimenkul sektöründe hizmet vermek için mükemmel bir platform olduğunu, bu alanda girişimci olmak isteyen tüm adaylara destek veriyor olmanın en önemli misyonları olduğu bilinciyle çalıştıklarını aktardılar.