Quasar İstanbul / Viatrans-Meydanbey Ortak Girişimi

Viatrans-Meydanbey Ortak Girişimi firmasının Quasar İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Quasar İstanbul

Quasar İstanbul'da hukuki inceleme başladı!

Genel Zeynep Karabağ 24.02.2015
Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, Quasar İstanbul projesinde bir işçinin asansör boşluğuna düşerek hayatını kaybetmesi hakkında açıklama yaptı.
Şişli Belediyesi sınırları içinde Emlak Konut'un mülkiyetinde bulunan yükleneciliğini Viatrans & Meydanbey Adi Ortaklığı'nın üstlendiği Quasar İstanbul inşaat çalışmasında iş kazası sonucu Satılmış Yıldız (35) asansör boşluğuna düşerek hayatını kaybetti. 

quasar istanbul

Torun Center'da asansör düştü, 10 kişi öldü!

Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü olay yerine gelerek incelemede bulundu. İnönü, olayla ilgili olarak üzüntü içinde bulunduğunu söyleyerek "Satılmış Yıldız kardeşimizin vefatı bizi derinden üzdü. Şu anda olayın nasıl meydana geldiği konusunda hukuki inceleme başladı. Konu emniyet birimlerimizce takip ediliyor. Ayrıca biz de Şişli Belediyesi olarak Belediye Başkan Yardımcımız, Yapı Denetim Müdürümüz, Zabıta Müdürümüz ve ilgili diğer birimlerimizle inceleme başlattık. Merhuma rahmet ailesine başsağlığı diliyorum." dedi.

Quasar İstanbul Hayri İnönü Viatrans Meydanbey ortaklığı