<

Piyalepaşa İstanbul / Piyalepaşa Gayrimenkul

Piyalepaşa Gayrimenkul firmasının Piyalepaşa İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Piyalepaşa İstanbul projesinin yarışması

Piyalepaşa İstanbul, Instagram yarışmasının kazananları açıkladı

Genel Emine Pile 14.10.2015
İstanbul'un eski semtlerinden Beyoğlu Piyalepaşa’da hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, düzenlediği Instagram yarışmasının kazananlarını belirledi.
İstanbul'un en eski ve değerli semtlerinden Beyoğlu Piyalepaşa'da semt konseptiyle hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, yaşadığı şehre aşık Instagram kullanıcıları arasında Türkiye genelinde düzenlediği yarışmanın kazananlarını belirledi. Yaşadığı semtin fotoğrafını #BenimSemtim etiketiyle paylaşanlar arasından, çektiği kareler en çok beğenilen 3 kişi Nikon D5100 fotoğraf makinesi kazandı.

Türkiye'nin dört bir tarafından paylaşılan 6 bini aşkın fotoğraf arasından, Diyarbakır Suriçi, İstanbul Eminönü ve Adana Seyhan'dan paylaşılan fotoğraflar seçildi.

Diyarbakır Suriçi'nde sarı bir evin önünden geçen yaşlı kadın

Piyalepaşa İstanbul, şehre ve bulunduğu bölgeye yakışan nostaljik bir proje olarak hayata geçiriliyor. Semt samimiyeti ve sokak atmosferini koruyan bir konsepte sahip Piyalepaşa İstanbul'un Instagram hesabı üzerinden de “Benim Semtim” projesi gerçekleştirildi.

İstanbul Boğazı'nda beyaz bir gemi

Proje kapsamında, yüksek takipçi sayısına sahip Instagram fenomenlerinden Sezgin Yılmaz, Devrim Ateş ve Ahmet Erdem İstanbul'u semt semt dolaşarak en güzel kareleri çekti. Çocukluğundaki semt hayatını özleyenler için geçmişteki anıları tazeleyen kareler Piyalepaşa İstanbul'un Instagram hesabından 6 hafta süresince paylaşıldı.

Türkiye'nin dört bir tarafından geçmişe özlem duyan Instagram kullanıcıları da #BenimSemtim etiketiyle çektikleri semt fotoğraflarını paylaştı. 1 Ekim 2015'e kadar paylaşılan fotoğraflar arasında değerlendirme yapan Sezgin Yılmaz, Devrim Ateş ve Ahmet Erdem, en güzel karelerini seçti. Diyarbakır Suriçi, İstanbul Eminönü ve Adana Seyhan'dan belirlenen üç kişi yaşadıkları her anı ölümsüzleştirecek Nikon D5100 fotoğraf makinesine sahip oldu.

Adana'da köprüden atlayan insanlar

Rakamlarla #BenimSemtim projesi:

Yarışma süresi: 6 hafta

#BenimSemtim etiketiyle paylaşılan fotoğraf sayısı: 6.186

Proje sonrası takipçi sayısı: 2.377

Proje ile kazanılan takipçi sayısı: 2.361

Piyalepaşa İstanbul