özel harekat binası

Özel Harekat binasının onarımına katkı sağlamak istiyor

Genel Emine Pile 01.08.2016
15 Temmuz darbe girişiminde F16’ların hedefi olan Özel Hareket Daire Başkanlığı'nın onarımında görev almak isteyen doğrama ustası BİMER'e başvurdu.
15 Temmuz darbe girişiminde FETÖ'nün hedefi olan Gölbaşı Özel Hareket Daire Başkanlığının F16 uçakları tarafından vurulan binasının onarımına katkı vermek isteyen bir esnaf, BİMER üzerinden başvuruda bulundu.
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminde F16'ların hedefi olan Özel Hareket Daire Başkanlığının onarımında iki çalışanı ile birlikte görev almak isteyen demir doğrama ustası Şahin Özdemir, Başbakanlık İletişim Merkezine (BİMER) başvurdu.

Gölbaşı Sanayi Sitesi'nde demir doğraması ustası olan Şahin Özdemir, BİMER'e gönderdiği mesajında, "Özel Harekat binamızın onarımında üzerime düşeni karşılık beklemeden yapmaya hazırım. Demir korkuluk, kapı, çatı bahçe duvarı gibi maddi gücümün yettiği kadarınca ücretsiz yapmaya talibim. Maddi gücümün yetmediği yerde ise iki çalışanımla birlikte inşaatta amelelik yaparım. Bir otomobilim bir kamyonetim ve atölyem her zaman emrinizdedir" ifadelerine yer verdi.

Özdemir, darbe girişiminin yaşandığı gece herkes gibi büyük bir endişe yaşadığını belirterek darbecilere karşı vatandaşlarla birlikte sokağa çıktıklarını söyledi.

özel harekat binası BİMER