asansör

Otis Türkiye, yeni servis şubesini Trabzon’da açtı

Genel Emine Pile 05.09.2017
Otis Türkiye, Trabzon’da faaliyete geçen yeni servis şubesi ile bölgeye daha hızlı teknik hizmet sağlıyor.
Asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen yol üretimi ile birlikte, montaj ve servis alanındaki çalışmalarıyla da sektördeki öncülüğünü sürdüren Otis Türkiye, yeni servis şubesini Trabzon'da açtı. ‘Önce emniyet' ilkesi ile hayata geçirdikleri asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen yol ünitelerinin servisini de en hızlı ve kaliteli bir şekilde sağladıklarını vurgulayan Otis Türkiye Genel Müdürü Özgür Aren, “Karadeniz Bölgesi'ndeki en önemli ve prestijli projeler Otis'i tercih ediyor. Bölgenin en yüksek binası Samsun Sheraton Hotel de Otis kullanıyor. Güvenilir, yenilikçi ve ulaşılabilir bir asansör firması olarak serviste de mükemmelliği hedefliyoruz. Asansör ve yürüyen merdivenlerin uzun yıllar boyunca emniyetli bir şekilde çalışması için servis kalitesini artırmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda faaliyete geçen Trabzon Servis Şubesi ile bölgeye dünya markası Otis kalitesini getirdik. Böylece bölgedeki hizmet kalitesini artırarak, kullanıcıların daha emniyetli ve konforlu olmasını sağlıyoruz” dedi.

Türkiye'nin en geniş servis ağına sahip Otis Türkiye, 5 Bölge Müdürlüğü ve Trabzon, Gaziantep ve Erzurum'da açılan servis şubeleri ile birlikte İstanbul'daki Boğaziçi, Çekmeköy, Maltepe, Atakent, Bahçeşehir şubeleriyle kaliteli servis hizmetini en hızlı şekilde sunuyor. Ayrıca büyük projelere servis hizmeti sağlamak için İstanbul'da ‘Majör Proje' servis şubesini açan Otis Türkiye, dev projelere uzman bir ekiple servis hizmeti veriyor.
Akmerkez, Finansbank Kristal Kule, Sabancı Center, İş Kuleleri, Kanyon, İstanbul Sapphire, Zorlu Center ve Levent 199 gibi yüksek binaların yanı sıra, Türkiye genelindeki prestijli AVM'lerin ve konut projelerinin servis hizmeti Otis Türkiye tarafından veriliyor.

24 saat boyunca kesintisiz olarak tüm Türkiye'ye hizmet veren Otis Türkiye Çağrı Merkezi'nin yönlendirmeleriyle, teknik desteğe ihtiyaç duyulan adrese en yakın servis ekibi gönderiliyor.

asansör otis türkiye. özgür aren