Şehit Yalçın Yamaner'in cenazesi

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Şehit Yamaner'in ailesine ev alacak!

Genel Sinem Öztürk 17.01.2016
Siirt'te şehit düşen polis memuru Yalçın Yamaner'in ailesine Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yeni bir ev alınacak.
Siirt'te terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda şehit düşen polis memuru Yalçın Yamaner'in ailesi için Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Altınordu ilçesinde yeni bir ev satın alınacak.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, eşi Yeter Yılmaz ve İl Emniyet Müdürü Caner Tayfur ile şehit polis memuru Yalçın Yamaner'in Altınordu ilçesine bağlı Şahincili Mahallesi'ndeki baba evine taziye ziyaretinde bulundu. 

Ziyarette şehidin annesi Nazan Zaman, kardeşleri ve şehidin eşi Hacer Yamaner'e taziyelerini ileten Yılmaz, her zaman şehit ailesinin yanında olacakları sözünü verdi. 

Yalçın Yamaner gibi kahramanlar olduğu sürece Türk milletinin hiçbir zaman sırtının yere gelmeyeceğini belirten Yılmaz, "Allah bu vatan için şehit düşen ve gazi olan kahraman güvenlik güçlerimizden razı olsun. Şehidimiz ailesi bundan sonra bize emanet. Kahraman polisimiz Yalçın Yamaner'in iki evladı bizim de evladımızdır. Tüm eğitim masraflarını biz üstleneceğiz. Şehidimizin ailesine Altınordu ilçemizden de bir ev alacağız. Şehidimizin ruhu şad olsun. Türk milletinin başı sağ olsun" dedi.  

Ordu Belediyesi Şehit Yalçın Yamaner