Optimum Yaşam Merkezi

Optimum Yaşam Merkezi’nin tercihi Bahar Ünal Danışmanlığı oldu!

Genel Emine Pile 21.01.2015
İletişim ve gayrimenkul sektörünün sevilen ismi Gürsu Bahar Ünal’ın kurduğu Bahar Ünal İletişim Danışmanlık büyümeye devam ediyor.
Eylül 2014'de Hakan Akyıldız Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda, Burak Rahvalı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı'nda ve Alperen Öncel ile Enes Demiröz Yönetim Kurulu Üyeliği'nde kurulan Optimum Yaşam Merkezi İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi'nin tercihi Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı oldu.

Optimum Yaşam Merkezi İnş. ve Tic. A.Ş. tarafından Anadolu yakasının yükselen değeri Sancaktepe'de hayata geçirilecek olan Optimal Life projesinin iletişim faaliyetlerini  1 Şubat 2015 tarihi itibari ile Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı üstlenecek.

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, Optimal Life markasına lider iletişimi, itibar yönetimi, sponsorluk yönetimi, pazarlama iletişimi faaliyetleri ve medya ilişkileri konularında hizmet verecek.

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı müşteri portföyünde, Emlak Konut GYO, ERA Türkiye Gayrimenkul Danışmanlığı, İstanbul Tüccarlar Kulübü Derneği, Orgin Agro, All events fuarcılık, e-Hamal, Genç Turizmciler Derneği, Güral Premier otelleri ve Barış Kurbal Bespoke Tailoring gibi markalar bulunuyor.

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı Optimum Yaşam Merkezi iletişim danışmanlığı