One Tower Bridge

One Tower Bridge London, İstanbul'da tanıtılıyor!

Genel Zeynep Karabağ 26.02.2015
Nehir, City of London, Tower Bridge ve Tower of London manzaralı terasları ile dikkat çeken One Tower Bridge'de İstanbul lansmanı Mart'ta yapılacak.
Berkeley Group tarafından inşa edilen One Tower Bridge'de 1, 2, 3 ve 4 yatak odalı apartmanlar ve penthouse daireler yer alıyor. 

Markete yeni sunulan 20 katlı kulede, katın tümünü kapsayan ve projenin özel tasarm bahçeleri ile Londra gök çözgisinin eşsiz manzaralarına sahip daireler sıralanıyor. 

5 yıldızlı özellikleri arasında Harrods Estates tarafından 24 saat concierge servisi, 20 metre yüzme havuzu, lüks spa, son teknoloji gym, sanal golf, business centre, butik otel ve güvenlik yeraltı park yeri bulunuyor. 

London Bridge ve Bank istasyonlarından sadece dakikalar uzaklığında yer alan One Tower Bridge, Mayfair ve Bond Street'e 9 dakika, City Havalimanı'na 21 dakika mesafede.

Penthouse'larda sıcak küvet de içeren lüks teras alanları, en iyi kalitede doğal taşlar, ev sistemlerindeki en yeni teknoloji, yer altı ısıtma ve comfort cooling sistemleri ile son derece yüksek spesifikasyonlar proje içerisinde sunuluyor.

One Tower Bridge'in tanıtımı 3 - 4 Mart'ta özel görüşmeler, 5 Mart'ta ise genel lansman ile gerçekleştirilecek. Lansman The Ritz Carlton Otel'de saat 10.00 ile 19.00 arasında gerçekleştirilecek.

One Tower Bridge londra satılık daire