Taksim 360 / GAP İnşaat

GAP İnşaat firmasının Taksim 360 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Okmeydanı Tapu

Okmeydanı’nda 200 tapu sahiplerini buldu!

Genel Ayşe Özlem Kuruca 24.05.2015
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Beyoğlu Belediyesi'nin Okçular Tekkesi’nde gerçekleştirilen tapu dağıtım törenine katıldı.
Beyoğlu Belediyesi'nin Okçular Tekkesi'nde gerçekleştirilen tapu dağıtım törenine İdris Güllüce

Beyoğlu Belediyesi'nin Okçular Tekkesi'nde gerçekleştirilen tapu dağıtım törenine katılan Güllüce, ilçedeki kentsel dönüşümün tapu aşamasına gelmesinin kendisini çok memnun ettiğini söyledi.

Uzun dönem belediye başkanlığı yaptığını anımsatan Güllüce, bir işi yapıp onu anlatmanın belediye başkanına haz yaşattığını, bir de vatandaşın "Allah razı olsun" demesinin çok önemli olduğunu vurguladı.

Kentsel dönüşümü gerçekleştirmenin zorluğuna işaret eden Güllüce, "Hükümet olarak, göreve geldiğimizden beri birçok problemi çözdük. Gecekonduların problemleri vardı, tapu problemleri olan birçok karmaşık konu vardı onları çözdük. Sultanbeyli'nin tapu meselesi vardı, onu da çözdük. Sevinçten o gece uyuyamadım. Allah bize böyle bir hizmet aşkı vermiş" diye konuştu.

Okmeydanı'nda mülkiyet hakkı kazanan 200 kişi, tapularını Güllüce ve Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'dan aldı.

AA

Okmeydanı Tapu dağıtım Beyoğlu Belediyesi