Nihat Özdemir'in eşini cenaze töreni

Nihat Özdemir'in eşi son yolculuğuna uğurlandı

Genel Emine Pile 28.01.2016
Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir'in eşi Gülseren Özdemir, son yolculuğunu uğurlandı.
Gülseren Özdemir için Kocatepe Camii'nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazına merhumenin eşi Nihat Özdemir, kızı Ebru Özdemir, oğlu Batuhan Özdemir, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in yanı sıra çok sayıda bakan, milletvekili, üst düzey komutanlar ve spor adamları katıldı. 

DEMİRÖREN VE TERİM İSTANBUL'DAKİ TOPLANTIYI BIRAKIP GİTTİ

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, sabah İstanbul'da düzenlenen Futbol Zirvesi etkinliğine katıldıktan sonra uçakla Ankara'ya giderek Nihat Özdemir'i bu acı gününde yalnız bırakmadı.

SİYASİLER, KOMUTANLAR VE SPOR ADAMLARI YALNIZ BIRAKMADI

Cenazeye katılanlar arasında; Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, eski Meclis Başkanı Cemil Çiçek ve Bülent Arınç, eski Genelkurmay Başkanı Necdet Özel, eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar ve Abdülkadir Aksu, eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Fenerbahçeli yöneticiler, Basketbol Federasyonu eski Başkanı Turgay Demirel, Galatasaray Kulübü eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak, Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen de yer aldı.

Öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Gülseren Özdemir'in cenazesi Karşıyaka Mezarlığı'ndaki aile kabristanlığına toprağa verildi.

GÜLSEREN İYİDİL'İN ANNESİ TEKERLEKLİ SANDALYEDE GELDİ

Gülseren Özdemir'in annesi Sevim İyidil, cenazeye tekerlekli sandalye ile geldi. Sevim İyidil, cenaze öncesi kızının tabutunun başına gelerek dua etti.

 

Nihat Özdemir'in eşi