Yeşil Yıldız

NG Afyon,Yeşil Yıldız kalite belgesi aldı!

Genel Emine Pile 19.12.2014
Kültür ve Turizm Bakanlığı, çevre bilincinin geliştirilmesine katkı sağladığı için NG Afyon’a Yeşil Yıldız kalite belgesi verdi.
Türk turizmine yepyeni bir hizmet anlayışı kazandırmak amacıyla yola çıkan NG Hotels bünyesindeki NG Afyon Wellness & Convention, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın çevreye duyarlı turistik tesislere verdiği Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisi Belgesi Yeşil Yıldız'ı almaya hak kazandı. Termal ile lüksü buluşturan NG Afyon, sürdürülebilir turizm kapsamında çevrenin korunmasına ve çevre bilincinin geliştirilmesine yaptığı katkılardan dolayı Yeşil Yıldız alarak kalite belgesi sayısını 6'ya yükseltti.

6 kalite belgesine sahip olan NG Afyon, 9.500 metrekarelik spa merkezindeki şifalı termal suları, uzmanlar tarafından uygulanan masaj ve bakım kürleri ile konuklarına huzurlu ve keyifli bir tatil vaat ediyor.

Yeşil Yıldız kalite belgesini almaktan dolayı büyük memnuniyet duyduklarını belirten NG Hotels İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, “Bir süre önce NG Hotels bünyesindeki bir diğer otelimiz olan NG Sapanca da Yeşil Yıldız belgesi almıştır. NG Hotels olarak sürdürülebilir turizm hedefiyle konuklarımıza en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz” dedi.

NG Hotels Yeşil Yıldız kalite belgesi çevre bilinci