Next Level Çayyolu

Next Level Çayyolu'nda lansman avanajları devam!

Genel Zeynep Karabağ 01.06.2016
Next Level Ankara'nın başarısı sonucunda gelen yoğun istek üzerine, Next Level çizgi ve kalitesiyle sıra dışı bir konut projesi hayata geçiyor; Next L
Next Level Ankara'nın başarısı sonucunda gelen yoğun istek üzerine, Next Level çizgi ve kalitesiyle sıra dışı bir konut projesi hayata geçiyor; Next Level Çayyolu

Çayyolu'nun tam merkezinde, 101 dönüm orman alanının yanı başında ve 191 dönümlük rekreasyon vadisinin ortasında yer alan Next Level Çayyolu, toplam 429 konutta 92 farklı daire tipiyle her ihtiyaca uygun konut çeşidini doğa ile iç içe yaşam konseptiyle sunuyor. 

Komşularınızla ve çocuklarınızla yeni lezzetleri birlikte keşfedebileceğiniz yemek okulundan standart ölçülere sahip kapalı basketbol sahasına, açık kapalı yüzme havuzlarından oyunlar oynayabileceğiniz piknik yapıp açık hava sineması izleyebileceğiniz 5.000 m2'lik çim etkinlik alanına kadar farklı sosyal imkânları ile de yaşamınızı zenginleştiriyor. Başkent'te yine birçok ilke imza atacak, konutta Next Level ile tanışacağınız bu sıra dışı projenin lansmana özel fırsatları devam ediyor. 

Next Level Çayyolu'nun mimari tasarımı bir önceki projeyi de tasarlayan Brigitte Weber imzasını taşıyor. Next Level Çayyolu'nda teslimler 2018 Aralık'ta gerçekleştirilecek. Peşin ödemelerde yüzde 15 indirim, banka kredili satışlarda yüzde 10 indirim ve 60 aya kadar 0,99 özel faiz oranı yanı sıra 30 ay peşinatsız vade farksız senet imkanı sunuluyor.

Next Level Çayyolu