ritz-carlton-battery-park-manhattan

New York’ta 276 milyon liraya Manhattan manzaralı daire!

Genel Uğurcan Tokay 01.01.2015
Battery Park'taki Ritz Carlton'ın 3 penthouse dairesi 276 milyon lira bedelle satışa çıktı.
ABD denilince akıllara gelen ilk eyalet olan New York'ta daire fiyatları adeta dudak uçuklatıyor. Türkiye'de dev bir proje inşa edilecek kadar yüksek rakamlardan satılan evlerin, ABD'li zengin işadamları tarafından ilgi görüyor. Manhattan'da yer alan Battery Park'taki Ritz Carlton Penthouse daireleri rekor fiyattan alıcısını bekliyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=manhattan-ritz-carlton-penthouse'>manhattan-ritz-carlton-penthouse</a>

39 ve 40'ıncı katlarda yer alan penthouselardan toplam 3 adet bulunmakta. Genel büyüklüğü 1433 metrekare olan evlerin satış fiyatı TL bazında 276 milyon lira olarak belirlendi.

battery-city-manhattan-ritz-carlton

122 metrelik cam alanına sahip olan konutların toplam dış alan büyüklüğü 204 metrekare. Yani Türkiye'deki geniş bir 4+1 daire büyüklüğüyle neredeyse aynı.

ritz-carlton-new-yprk-penthouse

World Trade Center'a yakın bir konumda bulunan konutlar 360 derecelik manzaraya sahip. 4 terası bulunan 3 ev 3 oda 5 banyo, 4 oda 5 banyo ve 5 oda 5 banyo olmak üzere toplamda 12 oda ve 15 banyodan oluşmakta. 5 yıldızlı yaşamın sunulduğu konutlar eşsiz manzarası ve lüks çizgileriyle kendisine hayran bırakıyor.

 

battery-park manhattan-ritz-carlton-penthouse new-york-daire-fiyatlari manhattan-satilik-ev