Moussa Sow

Moussa Sow, Ters Ev'e davet edildi!

Genel Zeynep Karabağ 29.11.2016
Röveşata golleriyle dikkatleri çeken Fenerbahçe'nin Senegalli yıldızı Moussa Sow, Antalya'daki Ters Ev'e davet edildi.
Antalya'da yer alan dünyanın 13'üncü ters evine davet edilen Fenerbahçe'nin Senegalli yıldızı Moussa Sow'un burada da röveşata yapması bekleniyor.  Antalya'da turizmci Kaan Karahan, Çaykur Rizespor maçında attığı röveşata golüyle sosyal medyada ters eve benzetilen Moussa Sow'u beklediklerini kaydetti.

ters ev

Aksu Kundu Turizm Bölgesi'ndeki dünyanın 13'üncü ters evinin işletmecisi Karahan, Fenerbahçeli oyuncu Moussa Sow'un röveşata ile attığı golün ardından sosyal medyada ters eve benzetildiğini vurguladı.Sow'un futbolculuk yaşamında röveşata ile birçok golü bulunduğunu ve bu nedenle Sow'un ters evli fotoğraflarıyla binlerce paylaşım yapıldığına değinen Karahan, bu benzetmenin kendilerini de mutlu ettiğini belirtti.

Spor Toto Süper Lig'in 14. haftasında Antalyaspor karşılaşması için Fenerbahçe'nin 12 Aralık'ta Antalya'ya geleceğini işaret eden Karahan, Sow'u bu maç öncesinde ters eve davet ettiklerini kaydetti. 

sow

Galatasaraylı olduğunu dile getiren Karahan, “Ters eve Sow'un röveşata ile attığı golün bir fotoğrafını asabilirim. Galatasaraylıyım ama Sow'u ters evimizde misafir etmek isterim. Sow, burada kendisini evinde gibi hissedecektir. Ters evde de röveşata yapabilecek mi diye de merak ediyorum. İnşallah davetimiz olumlu olur ve bizi ziyaret eder" dedi.

Fenerium Sow'un rövaşata gollerine atıfta bulunmak için isminin ve numarasının ters olduğu formaları satışa çıkarmıştı.

Moussa Sow Ters Ev