mipim emlaktasondakika

MIPIM'den emlaktasondakika.com'a teşekkür plaketi!

Genel 07.04.2017 14:17

Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenen MIPIM 2017 organizasyonu sonrasında emlaktasondakika.com'a teşekkür plaketi geldi.

Gayrimenkul ve emlak sektörünün en prestijli fuarı olanMIPIM, bu yıl 14-17 Mart tarihilerinde Fransa'nın Cannes kentinde gerçekleştirilmişti. İstanbul Çadırı'yla birlikte birçok Türk firmanın fuarda stantla yer alması, Türkiye'nin büyük ilgi görmesini sağladı. Ayrıca Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin fuarda iki gün boyunca kalması da ilginin geçtiğimiz senelerden daha fazla olmasını sağladı.

Fuarın ikinci günü İstanbul Çadırı'nda bire bir görüşmeler yapan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin ayrılması esnasında emlaktasondakika.com olarak gerçekleştirdiğimizi Türk Bayrağı organizasyonu büyük takdir topladı. Bununla birlikte yaptığı canlı yayınlar, özel röportajlar ve flaş haberleriyle fuarı an be an Türkiye'ye aktaran emlaktasondakika.com'a bir teşekkür de MIPIM'den geldi.

Son 5 yıldır aralıksız olarak katıldığımız MIPIM'ın 2017 yılı organizasyonu sonrasında Alkaş Perakende Hizmetleri'yle birlikte MIPIM özel teşekkür plaketine layık görüldük.

Emlaktasondakika.com olarak gayrimenkul sektörüne değer katacak, geliştirecek ve büyütecek tüm projelerin içerisinde yer almaya, önümüzdeki yıllarda da devam edeceğiz. Misyon ve vizyonumuz gereği her dönem, liderliğe oynayan ve yenilikleri yakından takip eden bakış açımızı her zaman büyütüp geliştireceğiz. 

2018 yılında gerçekleştirilecek MIPIM organizasyonunda yapılacak çalışmalar için başta İTO olmak üzere Alkaş Perakende Hizmetleri'yle görüşmelere şimdiden başladık. Emlaktasondakika.com olarak yeni dönemdeki tüm yurt dışı organizasyonlarına damga vurmayı hedefliyoruz.