mipim-rezillik

MIPIM 2018'de PKK rezilliği!

Genel 15.03.2018 19:34

MIPIM 2018'de terör yandaşları PKK diye bağırdı, Fransız güvenlik güçleri olarak ''Fransız kaldı''

Dünya gayrimenkul sektörünün bir numaralı fuarı olarak gösterilen MIPIM'de PKK rezilliği yaşandı. Terör yandaşı bir grup, MIPIM fuarının girişinde dakikalarca gösteri yaptı. Organizasyonda görevli güvenlik güçlerinin, yanı başlarında gerçekleşen olaya tepki vermemesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Tepki vermediler, izlediler!

Türkiye'den onlarca firma ve yüzlerce katılımcının yer aldığı MIPIM 2018 Fuarı'nda yaşanan PKK gerginliği ve olaya karşı herhangi bir tepkinin verilmemesi ise hayretle karşılandı.

MIPIM tarihine kara bir leke

Yüksek maliyetine rağmen yüzlerce Türk ziyaretçinin yer aldığı MIPIM'de yaşananlar, yıllardır yapılan organizasyonun tarihinde kara bir leke olarak yer alacak.

Fransız kaldılar!

Bu olay neticesinde Türkiye olarak, Türk katılımcılar olarak elbette tepki vermek gerekiyor. Fransız güvenlik güçlerinin gözlerinin önünde gerçekleşen olaya ‘'Fransız kalması'' ise hayrete düşürecek cinsten.

Fuardaki Türklere büyük saygısızlık

MIPIM fuarı için milyonlarca lira harcayan Türk katılımcılara yapılan en büyük saygısızlık, aynı zamanda Türkiye'ye yapılan büyük bir saygısızlıktır, karşılıksız kalmamalıdır.

Türkiye büyüyor, terör bitiyor, Avrupa deliriyor

Türkiye'nin gelişmesi ve ekonomisini hızla büyütmesi, son olarak Afrin operasyonu kapsamında teröristleri birer birer temizlemesi avrupalıları rahatsız etmiş olacak ki, böylesine basit bir olayda terör yandaşlarına karşılık dahi vermiyor.