Torun Center / Torun Yapı - Torunlar GYO

Torun Yapı - Torunlar GYO firmasının Torun Center projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
felaket rezidansı

Milyonerlere yaşama garantisi veren felaket rezidansı!

Genel Zeynep Karabağ 07.04.2015
Kansas’ta yer altına inşa edilen sığınak, milyonerlere güneş patlamaları, terörist saldırılar veya küresel felaketlerde sağ kalma garantisi veriyor.
Yeraltına inşa edilmekte olan lüks ve devasa “Kıyamet Sığınağı”, müşterilerine havuz, sinema salonu, tıp merkezi ve kütüphane gibi hizmetler de sunuyor.

Yaklaşık 7 milyon dolarlık kat satışı yapan binanın geliştiricisi Larry Hall, halihazırda 4 alıcı ile anlaştıklarını açıkladı.

Felaket senaryoları için hazırlık yapan müşterilerinin güvenli bir barınak arayışı içerisinde olduğunu söyleyen 55 yaşındaki Hall, kendisinin de güneş patlamaları neticesinde zarar görebilecek elektrik şebekesinin devre dışı kalmasıyla birlikte oluşabilecek kaosun en büyük korkularından biri olduğunu söyledi.

Atom bombası infilakına dayanacak şekilde inşa edilmiş siloyu bir barınağa çevirmekte olan Hall, felaket senaryolarından paranoya derecesinde endişe eden insanların dahi 9 feet kalınlığında ve 53 metre yer altına uzanan çelik ve beton duvarlar içerisinde kendilerini güvende hissettiklerini söylüyor.

kıyamet sığınağı felaket rezidansı