metrobüs reklam

Metrobüsler de reklam alanı oluyor

Genel Emine Pile 30.12.2015
İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü, metrobüs hattında çalışan otobüslerin reklam alanı olarak kiraya verileceğini duyurdu.
İETT metrobüs hattında çalışan İETT otobüsünün dış yüzeyinin reklam alanı olarak kullanılabilmesi için ilana çıktı. Resmi Gazete'de bugün “Metrobüs hattında çalışan İETT otobüsünün dış yüzeyinin reklam alanı olarak kiraya verilmesi ile reklam karşılığı yeni reklam yüzü alanının imalat ve montajının yaptırılması ve reklam alanlarının kullanım hakkının kiraya verilmesi işe ihale edilecektir” başlığıyla çıkılan ilana göre, 250 adet otobüsün dış yüzeyinin reklam alanı ve 5 bin adet yeni reklam yüzü alanının söz konusu olduğu belirtildi.

Tahmin edilen toplam bedeli 1 milyon 933 bin 333 lira olan söz konusu ihalenin teklif mektupları 14 Ocak 2016 günü saat 14.00'e kadar İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü Satınalma Daire Başkanlığı İhale İşleri Müdürlüğü Tünel-Beyoğlu/İST adresine teslim edilecek. Teklif mektupları aynı adreste toplanan İhale Komisyonu huzurunda aynı gün saat 14.00'ten itibaren açılacak. 

Metrobüs reklam İETT