Meryem Uzerli ve Can Ateş

Meryem Uzerli’nin sevgilisi tüm piyasayı dolandırmış!

Genel Ayşe Özlem Kuruca 01.04.2015
Ünlü oyuncu Meryem Uzerli ile yaşadığı aşkla, tanınan bir iş adamı haline gelen Can Ateş’in piyasayı tam 40 milyon dolar dolandırdığı kesinleşti.
Muhteşem Yüzyıl dizisiyle yıldızı parlayan Meryem Uzerli'yi 3 milyon TL dolandırdığı belirtilen Can Ateş'in piyasayı da 40 milyon TL dolandırıp Meksika'ya kaçtığı öğrenildi.

Meryem Uzerli'nin "Tükenmişlik sendromu" yaşayıp Almanya'ya gitmesiyle foyası ortaya çıkan Ateş'in büyük sanayi ve ticari işletmelerin sigorta danışmanlığını yaptığı,  işletmelerin sigorta ihtiyaçlarını belirleyip, sigorta şirketleri ile müşterileri adına milyon liralık pazarlıklar yaptığı öğrenildi.

Ateş'in müşterilerinden topladığı primleri sigorta şirketlerine yatırmadığı ve daha sonra da Meksika'da bir tatil köyüne kaçtığı ortaya çıktı.

Uzerli verdiği röportajda, Can Ateş'in borsada işlem yapmak için kendisinden 3 milyon TL aldığını ve geri ödemediğini belirtmiş, kızının babasının dolandırıcı olmasına ise "Kızım Lara'yı kesinlikle ona göstermeyeceğim. Çok pişmanım" diye konuştu.

Meryem Uzerli Can Ateş Can Ateş dolandırma