Merkez Kayaşehir ve toplu konutların son görüntüleri!

Merkez Kayaşehir ve toplu konutların son görüntüleri!

Genel 18.06.2013 14:47

Makro İnşaat, TOKİ ve Emlak Konut ortaklığında inşa edilen Merkez Kayaşehir projesi ve toplu konutların son halini Emlaktasondakika.com ekibi gökyüzünden fotoğrafladı

Makro İnşaat, TOKİ ve Emlak Konut ortaklığında inşa edilen Merkez Kayaşehir projesi ve toplu konutların son halini Emlaktasondakika.com ekibi gökyüzünden fotoğrafladı. Alışveriş Merkezi olan Merkez Kayaşehir, bölgede 400 bin kişiye ulaşacak bir nüfusa hizmet veriyor.

Diğer uydu kentleri de (Başakşehir, Bahçeşehir, Ispartakule) içinde alan 3 ila 10 kilometrelik bir alanda bölgenin en büyük ticaret merkezi olma özelliği, Merkez Kayaşehir'i daha değerli kılmakta ve bölgesel bir merkez haline getiriyor. 

Ayrıca ticaret merkezimizin hemen yanı başında; ilk ve orta öğretim okulları, 2.500 kişilik cami, sosyal - kültürel tesisler ve resmi kurum alanlarının bulunması Merkez Kayaşehir'i daha ayrıcalıklı kılıyor.

63 bin metrekare kapalı alana sahip olan Merkez Kayaşehir'in kiralanabilir alanı 36 bin 720 metrekare olarak belirlendi. 8 salonlu sinemanın yer aldığı Merkez Kayaşehir Business işyeri bloğu ve uluslararası oteller zinciri Hilton Worldwide markası olan 144 yataklı Hampton by Hilton oteli mevcut.

Merkez Kayaşehir ve toplu konutların foto galerisi için tıklayınız

Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com