tarkan mutfakta

Megastar Tarkan, mutfakta da iddialı

Genel Emine Pile 11.07.2016
Megastar, aşçılıkta iddialı olduğunu ve evlendikten sonra sık sık mutfağa girerek Türk, İtalyan ve Karadeniz mutfağından yemekler yaptığını açıkladı.
EXPO 2016'da hayranlarıyla buluşan Tarkan, evlilikle ilgili açıklamalarda bulundu. Evliliğiyle ilgili “Evliliği çok sevdim. Zaten yapı olarak böyle biriydim. Severim evde olmayı, hayat arkadaşımla hayatımı yaşamayı, o yüzden mutluyum” şeklinde konuşan Megastar, röportajda mutfaktaki iddiasını da ortaya koydu.

‘ÇOCUĞUN DAHA ZAMANI VAR'

“Eşimle beraber girdiğimiz de oluyor mutfağa, kimi zaman ben de yemek yaparım. Mutfakta iyiyimdir. Türk, İtalyan ve Karadeniz mutfağından yemekler yaparım” diyen Tarkan, çok konuşulan mutfak pozlarına bu sözlerle açıklık getirdi. Megastar ne zaman çocuk sahibi olacağı yönündeki soruya ise “Henüz değil, zamanı var. Evliliğin tadını çıkarmak istiyorum” cevabını verdi.

20 bin kişiye söyledi

EXPO 2016 Antalya kapsamında konser veren Tarkan, klasik şarkılarını 20 bin kişiye söyledi. Özel ışık ve efekt gösterileriyle dikkat çeken konserde iki saat sahnede kalan Tarkan, 21 şarkı seslendirdi. Konserin ikinci yarısında sahneye çıkan iki çocuk, sanatçıya çiçek hediye ederken, Tarkan da çocuklara fidan vererek sürpriz yaptı.

Tarkan megastar Expo 2016 Antalya