masko mobilya kent

Masko Mobilya Fuarı 26 Ocak'ta kapılarını açacak!

Genel Uğurcan Tokay 24.01.2016
12. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı'nda binlerce ziyaretçi boy gösterecek.
Mobilya sektörünün yerli ve yabancı temsilcilerinin katılımıyla bu yıl 26-31 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilecek ‘12. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı'na dünyanın en büyük mobilya kenti MASKO damgasını vuracak. 

Dünyanın en büyük mobilya merkezi İstanbul Mobilya ve Ahşap Eşya İmalatçıları Site İşletme Kooperatifi (MASKO), mobilya sektörünün yerli ve yabancı temsilcilerinin katılımıyla 26-31 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilecek ‘12. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı'nda boy göstermeye hazırlanıyor.

Yeşilköy CNR Fuar Merkezi'nde bu yıl 12'ncisi düzenlenecek olan Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı (CNRİMOB), Türkiye mobilya sektörü için büyük önem taşıyor. 2015 yılında büyük bir kısmı ihracat bağlantısı olmak üzere, 1 milyar doların üzerinde iş bağlantısının gerçekleştiği CNRİMOB, dünyanın en önemli 3. mobilya fuarı arasında yer alıyor. 

Çağdaş teknolojinin tüm olanaklarından faydalanan ve bünyesinde yer alan mobilya tasarımcı ve üreticileriyle Türk mobilya sektörünün dünyaya açılan kapısı MASKO da, yerli- yabancı tüm sektör oyuncularını bir araya getiren bu önemli organizasyonda yerini aldı. Yılın 365 günü açık olan ve zengin ürün yelpazesini herkese ve her keseye ulaştıran MASKO, fuara katılan misafirlerini bu yıl 7. Hall'de ağırlıyor. 

778 mağaza, binlerce ürün

Temelleri 1987 yılında atılan MASKO, yerli tüketici için bilinir olmanın yanı sıra ihracat kapasitesini de hızla büyüterek, tüm dünyada güven duyulan bir ‘Mobilya Merkezi' olma niteliğiyle Türkiye'ye sağladığı katma değeri maksimum oranda arttırmayı hedefliyor. MASKO bugün Ortadoğu ülkeleri, Azerbaycan ve Kanada'dan gelen tüketicilere de hizmet veren MASKO, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyetlerini sürdüren MASKO, 440 bin metrekare alanda 778 mobilya mağazasına ev sahipliği yapıyor. 

istanbul mobilya fuarı masko mobilya fuarı