Makbule Yönel Maya

Makbule Yönel Maya, MIPIM'de canlı yayınımıza katıldı!

Genel Zeynep Karabağ 14.03.2017
TSKB Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Makbule Yönel Maya, MIPIM 2017 Fuarı'nda Emlaktasondakika.com'un canlı yayınına konuk oldu.
TSKB Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Genel Müdürü Makbule Yönel Maya, MIPIM 2017'de Emlaktasondakika.com canlı yayınına katıldı!

TSKB Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Makbule Yönel Maya, Emlaktasondakika.com Haber Müdür Yardımcısı Uğurcan Tokay'a MIPIM 2017 Fuarı'nda şu açıklamalarda bulundu;

Biz 15 yıldır buradayız, dolayısıyla bizim beklentimiz büyük. Her geçen yıl biraz daha iyiye doğru gittiğini görmek bizim için mutluluk verici. Açıkçası ben bu yıl ki İstanbul çadırından çok memnun kaldım, çok daha ilerlemiş gördüm. Ülkemiz adına, İstanbul şehrimiz adına bu çok sevindirici bir şey. Neler bekliyorsunuz derseniz. Bizim 15. yılımız olması nedeniyle bir akşam yemeği organizasyonumuz olacak Cannes'da. Umarım iyi bir fuar olur.

'Görüşmelerimiz Londra eksenli olacak'

Hareketli olan şehirler dönem dönem değişiyor. Bu sene Londra'da bir hareketlilik var, Türk vatandaşları da Londra'da gayrimenkul yatırımları yapabiliyor. Görüşmelerimizin bir kısmı Londra eksenli olacak. Diğer tarafta da Türk profilini de bu kadar seçkin ve önemli bir kitleyi de bir arada bulmak bizim için farklı bir fırsat. Burada bizim çalıştığımız bir çok iş ortağımız var ama çalışmaladıklarımız da var. Dolayısıyla o çalışmadığımız firmalarla yeni contact bulma noktası benim için MIPIM Fuarı. 

Ben Cannes'da olan hem tüm Türk katılımcılara hem de yurtiçinde bizi izleyenlere, bizimle beraber olanlara, destek verenlere, herkese çok teşekkür ediyorum. Umarım Türkiye için, İstanbul için çok iyi bir fuar geçer.

Makbule Yönel Maya mıpım 2017 TSKB Genel Müdürü