icra ihaleleri

Lüks sitelerde oturmak, lüks arabalara binmek hayal değil!

Genel Emine Pile 13.03.2015
Herkesin hayali olan lüks evleri, villaları, arabaları piyasa fiyatlarının çok altında alabilmek mümkün.
Günden güne artan gayrimenkul fiyatları ev almayı zorlaştırsa da lüks bir rezidanstaki daireye 50 bin TL'ye ya da lüks bir otomobile 40 bin TL'ye sahip olabilmek imkansız görünse de artık çok kolay. Gayrimenkul ve otomotiv sektöründeki fiyatlar, neredeyse ufak bir evin, ayağı yerden kesecek bir arabanın hayalini bile kurdurmazken, herkesin hayali olan lüks evleri, villaları, arabaları piyasa fiyatlarının çok altında alabilmek mümkün.

Etiler'de 3+1 bir daireyi 375 bin TL'ye alabilmek, lüks bir marka üst segment bir otomobile 40 bin TL'ye sahip olabilmek, icra ihalelerine katılarak mümkün olabiliyor.

AKLINIZA GELEN NE VARSA BURADA SATILIYOR!

600 bin üyesi bulunan icralik.com Sitesi, gayrimenkulden otomobile, fabrikadan teknolojik cihazlara kadar pek çok şeyi, akıl almaz yatırım fırsatlarıyla her gün binlerce kişinin talebine sunuyor. Türkiye'nin her yerindeki icra ihalelerinin listelendiği icralik.com'dan danışmanlık ve muamele hizmetleri de alınabiliyor.

İcralik.com'un Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Can Emrah Özoral, icra ihalelerine katılımın yükselmesi ile hem ihale sisteminin adil işlemesine ve güvenilirliğine hizmet edileceğinin hem de borçlu ile alacaklı kişinin haklarının korunmasının sağlanacağına dikkat çekiyor. 

HERKES İHALELERE KATILMALI

Özoral, ‘İcra ihalelerine daha çok katılım sağlanmasında ve ihalelerin adil bir şekilde sonuçlanmasında etkin bir rol oynuyoruz, vatandaşların da bu tip ihalelere ilgi göstermesi, davaların çözüme ulaşmasında çok önemli. İcra satışları ile satın alınan gayrimenkul, otomobil ve her türlü mal, borçluların borçlarını ödemelerini, alacaklıların da ticari faaliyetlerini güven içinde sürdürmelerini sağlıyor.' dedi. Özoral, ayrıca fiyatlardaki farkı göz önüne sermek için icra ve piyasa fiyatları arasındaki uçurumu örneklerle açıkladı:

HAYALLERİNİZİ YARI FİYATINA ALABİLİRSİNİZ

Beylikdüzü'nde lüks bir rezidans projesinde 1+1 daire 2011/5659 dosya numarası ile 19 Mart 2015 tarihinde icradan satışa sunulacak. Daire, icradan 50 bin TL'den satışa sunulurken, aynı dairenin piyasa bedeli emlak sitelerinde 130 bin TL. Müteahhit firmanın satış ofisinde ise 150 bin TL'den satışa sunuluyor. 

Kadıköy Bağdat Caddesi'nde lüks bir projede 114 metrekarelik 2+1 daire, 2014/1422 dosya numarası ile 9 Nisan 2015 tarihinde icradan satılacak. Dairenin fiyatı icradan 240 bin TL'den satışa sunulurken, aynı dairenin 2. el piyasa fiyatı 710 bin TL. Müteahhit firma satış ofisinde ise 650 - 900 bin TL aralığında satılıyor.

Etiler, Nispetiye Mahallesi'nde 160 metrekarelik 3+1 dairenin fiyatı icradan 375 bin TL'den satışa sunulurken piyasa bedeli 1.000.000 TL.

Pendik'te sosyal alanları ve güvenliği olan lüks bir sitede 3+1 daire, icradan 90 bin TL'den satışa sunulurken, aynı dairenin 2. el piyasası 265 bin TL. Müteahhit firma satış ofisinde ise 300 bin TL'den satışa sunuluyor.

icra ihaleleri uygun fiyata daire