Jennifer Lopez, miami,malikane, Phil Collins

Lopez’in Miami’deki evi 33 milyon $’a satıldı

Genel Merve N. Güreş 17.06.2015
Florida’daki malikanesini satan Jennifer Lopez’in evini meslektaşı aldı. Şarkıcı Phil Collins, ev için tam 33 milyon dolar (89 milyon TL) ödedi.
2005 yılında ünlü şarkıcı Jennifer Lopez'in Gainor ailesine sattığı malikanesi, evin yeni sahipleri tarafından yeniden satılığa çıkarıldı. Latin şarkıcı Jennifer Lopez'in 2005 yılında Lucor Holding'in sahibi Mark Gainor'a sattığı Miami'deki malikane yeni sahibini buldu. Malikaneyi 13.9 milyon dolara alan Gainor, evi 33 milyon dolara (89 milyon TL) şarkıcı Phil Collins'e sattı.

Miami'nin en pahalı evleri arasında gösterilen ve 1920'lerin sonunda Akdeniz tarzında inşa edilen ev yaklaşık bin metrekare büyüklüğünde. 3 arabalık garajı, Biscayne sahiline bakan 60 metrelik havuzu ve özel iskelesi bulunan evde özel bir SPA alanı da mevcut.

Emlaktasondakika.com

Bu arada İstanbul'a olan hayranlığını her fırsatta dile getiren Jennifer Lopez, Metropol İstanbul projesinden 2012 yılında daire alarak göstermişti. 20 Kasım günü anahtar teslimi yapılan Lopez, aynı günün akşamında Metropol İstanbul Ana Kule lansmanına katılmıştı.

 

Jennifer Lopez miami malikane Phil Collins