<
çağlayan gençlik merkezi

Kule inşaatının tamamlanmasına az kaldı!

Genel Zeynep Karabağ 24.04.2015
Kağıthane Belediye tarafından Çağlayan Mahallesi’nde temelleri bir süre önce atılan döner kule yakında tamamlanacak.
Gençlik merkezi ve kapalı otopark olarak tasarlanan kulede 360 derece dönen bir restoran da bulunacak. İnşaat tüm hızı ile devam ederken Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç inşaat alanına gelerek incelemelerde bulundu.

Kağıthane'nin çehresini değiştiren Başkan Kılıç, ”Bir süre önce temelini attığımız Çağlayan Gençlik Merkezi inşaatı hızlı bir şeklide ilerliyor. Tüm imkanlarımızla bu inşaatı bir an evvel tamamlamak ve mahallemize hediye etmek istiyoruz. Bu sayede gençlik merkezi ve kapalı otoparkı ile Kağıthaneliler yeni bir sosyal merkeze kavuşacak. Vatandaşlarımız keyifli vakit geçirmesi için döner kule 360 derece dönecek' dedi.

İnşaat alanını gezen Başkan Kılıç, berberindeki başkan yardımcıları ve inşaat görevlileri ile birlikte inşaat alanını gezerek görevlilerden bilgi aldı.

Çağlayan Mahallesi Gençlik Merkezi 130 araçlık otopark, 210 kişilik konferans salonu, sergi salonu, döner kule restoran, spor salonu, derslikler, bilgisayar odası, terası ve giriş terası ile ilçe sakinlerine hizmet verecek.

çağlayan gençlik merkezi