Konforist'teki oda

Konforist, en çok talebi Antalya’dan alıyor!

Genel Ayşe Özlem Kuruca 27.07.2015
Üniversite tercihlerinin başlamasıyla birlikte yükseköğrenim sisteminin önemli parçalarından biri olan öğrenci yurtları da en yoğun günlerini yaşıyor.
Yeni eğitim-öğretim döneminde İstanbul'da öğretim hayatına başlayacak olan öğrencilerin %40'ı şehir dışından geliyor. Üniversiteyi yeni kazanan öğrencilerin ve ailelerinin en fazla önem verdikleri konuların başında ise güvenilir bir ortamda doğru yurt seçimi geliyor. Konforist; güvenirliği, kaliteli hizmet anlayışı ve sunduğu ayrıcalıklarla farklı şehirlerden İstanbul'a gelen ve öğrenim hayatına burada başlayacak olan öğrencilerin gözdesi oldu. 

Kız ve erkek yurdu olarak toplamda 500 kişilik kapasiteye sahip Konforist, şehir dışından gelen öğrencilerin ilk tercihi oldu. Konforist'e en çok kayıt Antalyalı öğrencilerden geldi. Antalya'yı sırasıyla İzmir, Bursa, Adana ve Mersin takip etti.   

Öğrenciler istedi Konforist yaptı

Öğrencilerle tek tek görüşen Türkiye'nin en konforlu öğrenci yurdu Konforist, istek ve beklentileri değerlendirdi. İlki geçen yıl hizmet vermeye başlayan Konforist'in bu görüşmeler sonrasında hayata geçirdiği yurtlarda kız öğrenciler için kuaför, fitness salonu, yüzme havuzu, hobi mutfağı, jakuzi, Türk hamamı ve kapalı havuz yer alıyor. Bu yıl yeni eğitim öğretim yılıyla birlikte öğrencileri ağırlamaya hazırlanan erkek yurdunda ise playstation ve TV odaları, Gentlaman Club, bilardo, masa tenisi gibi oyunların bulunduğu sosyal alanlar yer alıyor. Tüm bunlara ek olarak keyifle maç izlenecek TV odaları ve aletli, aletsiz olmak üzere iki ayrı fitness salonu bulunuyor. 

Oda fiyatları 925 liradan başlıyor

Türkiye'nin en konforlu öğrenci yurdu olarak üniversite öğrencilerine yüksek standartlarda konaklama çözümleri sunan Konforist erkek öğrenci yurdunda oda fiyatları aylık 925 TL, kız öğrenci yurdunda ise 1.000 TL'den başlıyor. 

Konforist Konforist oda fiyatları