dky kartal indirim

Kolay ulaşım, hesaplı alışveriş, kesintisiz manzara burada

Genel Nafiz Akyüz 25.05.2015
Raylı sistemin yanıbaşında, alışveriş merkezinin ortasında ve adaların tam karşısında yükselen DKY Kartal'dan tüm müşterilerine yüzde 1 indirim.
ESD - DKY Kartal, Kartal'ın en kolay ulaşım sunan noktasında yükseliyor. D-100 ve Çevre yolu bağlantısının kesiştiği yerde yükselen bu benzersiz proje Boğaziçi Köprüsü'ne 22, FSM Köprüsü'ne 25 dakikalık mesafede. Aynı zamanda Metro istasyonuna da komşu olan, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 19 km, Kartal Deniz Otobüsü İskelesi ve sahil yoluna 9 km yakınlıkta olan eşsiz konumuyla kara, deniz ve hava ulaşımının tam ortasında yer alıyor. 
Zincir market gruplarını ve toptan alışveriş merkezlerini de bünyesine katan DKY Kartal'ın çevresi üniversiteler, hastaneler, seçkin AVM'ler ve iş merkezleri ile çevrili. Ama en önemlisi balkon kültürünü geri getirmeyi vaad eden proje eşsiz bir marmara denizi ve adalar manzarası sunuyor. 
Bu özellikleriyle DKY Kartal, yatırımcıların değil oturmak için konut arayanların tercihi haline geldi. 
Hedeflenen kitleye ulaşmanın mutluluğunu yaşayan proje yöneticileri müşterilerine bir müjde daha verdi. Sadece bir dakikalarını ayırarak DKY formunu dolduran müşterilerine kazandıkları diğer tüm indirimlere ek olarak yüzde 1 ek indirim hakkı daha tanınacağı açıklandı. 

dky kartal indirim kampanyası formu doldur yüzde 1 indirimi kap