Mia Boutique / Koç İnşaat

Koç İnşaat firmasının Mia Boutique projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Gaziemir otel projesi

Koç İnşaat’tan İzmir Gaziemir'e yeni otel!

Genel Ayşe Özlem Kuruca 23.12.2014
Koç İnşaat, Mia Residence ve Doğa Park projelerinden sonra İzmir Gaziemir'de benzersiz bir otel projesine imza atıyor.
2015 ortalarında tamamlanması öngörülen otel projesinin 76 odalı bir iş oteli olması hedefleniyor. Toplam 10 milyon dolara mal olması planlanan otel, ulusal ve uluslararası toplantılara ev sahipliği yapacak ve iş dünyası için vazgeçilmez bir uğrak noktası olacak. 

İzmir'in en hızlı gelişen bölgelerinden Gaziemir'de Akçay Caddesi üzerinde hayata geçirilecek olan proje yeni fuar alanına, havalimanına ve şehir merkezine yakınlığı ile ön plana çıkıyor. Çevre yollarına bağlantıları sayesinde gerek iş seyahatinde olanlar için gerekse tatil yapanlar için mükemmel bir seçim haline gelecek.

Yoğun iş seyahatleri yapan kişilerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan odaları, çağdaş mimarisinde fonksiyonellik ve zarafeti bir araya getiriyor. Otelde 12 suit oda, 6  executive oda  ve 58 standart odanın da dahil olduğu toplam 76 oda bulunuyor. Odalarının her birinde direkt telefon, mini bar, elektronik kasa, elektronik kapı kilit sistemi, oda servisi, ücretsiz kablosuz internet, LCD ekran tv, interaktif TV, uydu yayını, merkezi ısıtma soğutma sistemler bulunacak.

Özellikle iş yaşamının beklentilerine cevap verebilecek şekilde tasarlanmış toplantı salonları, gala yemeği, toplantı, konferans veya kokteyl için misafirlerin istekleri doğrultusunda düzenlenebilecek. Yüksek teknolojiye sahip görsel ve işitsel ekipman, business center, tecrübeli profesyonel ekip ve kişisel asistan gibi hizmetlerin yer aldığı toplantı salonları sessiz ve rahat bir çalışma ortamı sunacak. Yoğun geçecek günün stresini atmak için ise fitness alanları, lobby bar ve restoranlar tüm misafirlerin hizmetinde olacak.

Otelde ayrıca, İzmir'e özgü gurme lezzetleri tatmak eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için restoran alanları, kahve veya serinletici bir aperatif almak isteyenler için zengin içerikli bir menüye sahip Lobby Barın hizmet vermesi planlanıyor. 

Koç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cem Koç, İzmir'in en değerli yerlerinden biri olan Gaziemir'de benzersiz bir konaklama, eğlence ve toplantı imkanı sunacaklarını belirterek  “Otel mimarisi ve hizmet anlayışı sayesinde misafirlerimize kendi evlerinde konaklıyormuş hissi vereceğiz. Otelimiz, kısa dönemli iş seyahatlerinin yanı sıra uzun süreli konaklamalarda da en üst düzeyde konforu sağlayacak. Otelimizin yönetim ve hizmet anlayışında öncelik daima misafir memnuniyeti olacak. Misafir odaklı hizmet anlayışımız sayesinde kısa sürede İzmir'in seçkin otelleri arasında yerimizi alacağımıza eminiz” diye konuştu.

Koç İnşaat Gaziemir otel projesi Koç İnşaat Gaziemir