kleemann-asansor

Kleemann HomeLifts ile her bina asansöre kavuşuyor!

Genel Uğurcan Tokay 26.11.2016
HomeLifts asansörler için binalarda asansör kuyusu olması gerekmiyor. Bina dışı alüminyum kuyularla her yapıya asansör monte edilebiliyor.
Kleemann'ın HomeLifts serisindeki asansörler, her bina için özel çözümler üretiyor. Binanızda önceden asansör planlaması yapmış olmanız ya da hidrolik asansör kuyusu bulunması gerekmiyor. Çünkü Kleemann'ın HomeLifts asansör tasarımları, asansör için yer ayrılan binalarda olduğu gibi, asansör kuyusu olmayan binalarda da merdiven boşluğunda ya da bina dışında alüminyum kuyu seçenekleri ile çözüm sağlıyor. Ayrıca kuyu dibi ölçüsünde ve son kat yüksekliğinde sorun olan villalarda, iş yerlerinde, çatı dublekslerinde ve diğer tüm binalarda da kullanılabiliyor. 

Dünyaca ünlü tasarımcıdan sıra dışı tasarımlar

Kleemann'ın HomeLifts serisi, önde gelen otomobil markaları için yaptığı tasarımlarla dikkat çeken dünyaca ünlü endüstriyel tasarımcı Andreas Zapatinas imzası taşıyor. Şaşırtıcı ve kalıcı bir iz bırakmak üzere dünyanın önde gelen endüstriyel tasarımcılarından Andreas Zapatinas ile birlikte çalışan Kleemann'ın yaşam alanları için ürettiği asansör tasarımları, uygulandığı her yere modern bir görünüm kazandırıyor. Birbirinden farklı tarzlarda hazırlanan modeller, her zevke uygun alternatifler sunuyor. 

HomeLifts serisinde güvenlik, en önemli öncelik

Kleemann'ın Avrupa standartlarına göre sertifikalanmış olan HomeLifts serisinde, güvenliğiniz en büyük öncelik. Mekaniksel ve elektriksel açıdan gerekli güvenlik tedbirleri, bakım yapacak teknik ekip için de en küçük detayına kadar düşünülmüş durumda. Sessiz çalışma, düşük enerji harcaması, basit ve kolay montaj, çok çeşitli kabin tasarımı seçenekleri, 2-6 kişi (180-450 kg) taşıma kapasitesi gibi özelliklere sahip olan HomeLifts serisi, engelli ve yaşlıların kullanımına da uygun olarak üretiliyor.  

kleemann home lifts asansör