Başak Dizer

Kıvanç Tatlıtuğ'dan eşine Paris'ten ev!

Genel Zeynep Karabağ 01.11.2016
Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer'e evlendikleri şehir olan Paris'ten 1. yıl dönümlerinde hediye olarak ev almayı planlıyor.
Başak Dizer'le geçtiğimiz şubat ayında Paris'te nikah masasına oturan Kıvanç Tatlıtuğ'un, evliliklerinin yıl dönümünde eşine sürpriz yaparak Eyfel Kulesi manzaralı ev alacağı konuşuluyor.

Tuba Büyüküstün'le başrolünü paylaştığı ‘Cesur ve Güzel' dizisiyle iki yıl sonra ekrana dönmeye hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer'e evliliklerinin birinci yılında sürpriz yapmak için kolları sıvadı. Geçtiğimiz şubat ayında Paris'teki Türk Büyükelçiliği'nde Dizer'le hayatını birleştiren oyuncunun, aynı şehirden harıl harıl ev aradığı öğrenildi.

Eşiyle yılın belli zamanlarında oturmak için ev bakan Tatlıtuğ'un, 2 milyon euro'yu gözden çıkardığı konuşuluyor. Kazandıklarını gayrimen-kule yatırmayı tercih eden ünlüler arasında yer alan oyuncu, Paris'te Eyfel Kulesi manzaralı mülkleri araştırıyor. Tatlıtuğ'un, istediği evi bulursa, yıl dönümlerini romantik bir şekilde orada kutlamayı düşündüğü iddia edildi.

Başak Dizer kıvanç tatlıtuğ