Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ, Los Angeles'tan ev aldı!

Genel Sinem Öztürk 29.05.2016
Hollywood hayalinin peşinden koşan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Los Angeles'tan ev aldı.
Türkiye'nin son yıllardaki en gözde ve başarılı jönlerinden Kıvanç Tatlıtuğ, gözünü Hollywood'a dikti. Çekimleri Haziran sonunda başlaması planlanan bir diziyle yeni sezonda ekranda olacak olan ünlü oyuncu, Hollywood yapımı bir filmde rol almanın peşinde.

Ev satın aldığı ortaya çıktı

Bu uğurda geçtiğimiz yıllarda Amerika'ya giderek dil ve oyunculuk eğitimi alan Kıvanç Tatlıtuğ, sık sık gittiği ABD'de otelde konaklamaktan sıkıldı ve burada 'ev'lendi. Yakışıklı oyuncunun, film sektörünün kalbinin attığı Los Angeles'tan önceki aylarda da bir ev satın aldığı ortaya çıktı.

Ünlü yapımcılarla görüşüyor

Şimdilerde eşi Başak Dizer'le Amerika'da olan Kıvanç Tatlıtuğ'un buraya gitmekteki asıl amacının ünlü yapımcılarla görüşmek olduğu öğrenildi. Tatlıtuğ'un en büyük destekçilerinden biri de Los Angeles'ta komşu olduğu, daha önce bir dizide birlikte çalıştığı senarist ve yönetmen Ece Yörenç. Bir süredir ABD'de olan başarılı yönetmen, burada birçok ünlü yapımcıyla tanıştı. Ece Yörenç'in çok başarılı bulduğu ve kardeşi gibi sevdiği Kıvanç Tatlıtuğ'u da bu yapımcılarla tanıştırmaya başladığı öğrenildi.

Eşiyle gezip, moral depoluyor

Yeni dizisinin çekimleri başlayana kadar Los Angeles'ta kalacak olan yakışıklı oyuncu, burada sinema filmiyle ilgili görüşmeleri yapıp Türkiye'ye öyle dönecek. Kıvanç Tatlıtuğ, Los Angeles'ta sinemadaki hayali için çalışmalar yaparken bir yandan da eşi Başak Dizer'le etrafı gezerek moral depoluyor.

Takvim

Kıvanç Tatlıtuğ Kıvanç Tatlıtuğ ev aldı