Kenan İmirzalıoğlu ile Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ ile Kenan İmirzalıoğlu komşu oluyor

Genel Zeynep Karabağ 18.04.2016
Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer'le Emirgan'da otururken, Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çifti de onlara komşu geliyor.
19 Şubat'ta 2,5 yıldır beraberlik yaşadığı stil danışmanı Başak Dizer'le Paris'te evlenen Kıvanç Tatlıtuğ, Emirgan'a taşındı. 14 Mayıs'ta Cunda Adasında Sinem Kobal ile evlenecek Kenan İmirzalıoğlu'da Emirgan'a taşınacak.

Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer
Kıvanç Tatlıtuğ - Başak Dizer

Uçankuş TV'nin haberine göre, yakışıklı oyuncu, nikah öncesi kiraladığı evin dekorasyon çalışmalarının bitmesinin ardından önceki gün Ulus'ta oturduğu evden Emirgan'daki yeni evine geçti. Kıvanç Tatlıtuğ'un yakın arkadaşı Kenan İmirzalıoğlu da tıpkı Kıvanç Tatlıtuğ gibi 14 Mayıs'ta Cunda Adasında evlendikten sonra Emirgan'a taşınacak.

Kenan İmirzalıoğlu - Sinem Kobal
Kenan İmirzalıoğlu - Sinem Kobal

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, evlendikten sonra Cihangir ve Rumelihisarı'ndaki evlerini bırakıp senarist arkadaşları Kerem ve Pınar Deren'in Emirgan'daki geniş bahçesiyle dikkat çeken Boğaz manzaralı villasına taşınacak. Böylece zaman zaman bir araya gelip konsol oyunu oynayan, birbirlerini çok seven Tatlıtuğ ile İmirzalıoğlu, Emirgan'da komşu olacak. 

Kenan İmirzalıoğlu ile Kıvanç Tatlıtuğ başak dizer sinem kobal nerede oturacaklar