Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ, eşine 12 milyon TL'ye Bodrum'dan villa aldı

Genel 27.08.2020 10:43

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer'e Bodrum'dan 12 milyon TL değerinde villa satın aldı.

Kıvanç Tatlıtuğ, gayrimenkule yatırım yapmaya devam ediyor. Ünlü oyuncu, oynadığı reklam filminden kazandığı parayla Bodrum'dan iki katlı villa aldı. Lüks evin içini zevkine göre yeniden dizayn ettiren Tatlıtuğ'un cebinden 12 milyon lira çıktı.

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, jean reklamlarında oynadı. Takvim'in haberine göre; kazandığı parayı da emlağa yatırdı. Bodrum'da eşi Başak Dizer için 12 milyon TL'ye ev aldı. Reklam filminden 1 milyon euro yani yaklaşık 8 milyon 712 bin lira kazanan ünlü oyuncu, geçtiğimiz haftalarda Cennet Koyu'ndan ev bakmıştı.

Eşi Başak Dizer için de Bodrum'daki bir AVM'den mağaza kiraladığı konuşulan oyuncu, Bodrum Yalıkavak'ta bulunan iki katlı bir villada karar kıldı. Tatlıtuğ'un, yedi odalı lüks malikane için yaklaşık 12 milyon TL ödeme yaptığı iddia edildi. Aynı zamanda evin içinin yeniden dekore edileceği, bahçeye de Kıvanç Tatlıtuğ'un köpekleri için kulübeler yapılacağı öğrenildi. Villayı satın aldıktan sonra işleri için İstanbul'a dönen ikilinin, gelecek yaz yeni evlerinde tatil yapması bekleniyor.

Kıvanç Tatlıtuğ, 2018'de de Kemerburgaz'dan ev almıştı. Oyuncu, aynı yıl Çengelköy'den de villa satın alarak Kenan Doğulu ve Sadettin Saran ile komşu olmuştu.