binbirproje

Kes, kopyala, yapıştır! Size de bu yakışır!

Genel Uğurcan Tokay 30.08.2016
Emlaktasondakika.com ve Guncelprojebilgileri.com olarak, izinsiz bilgi alımı yapan binbirproje.com hakkında yasal süreci başlatmış bulunmaktayız.
Gayrimenkul haberciliği sektörünün bir numarası olan emlaktasondakika.com ve kardeş sitesi guncelprojebilgileri.com, başarılı yürüyüşüne devam ediyor. Emlaktasondakika.com haber tarzıyla, guncelprojebilgileri.com ise projeler bölümünde her soruya cevap veren yapısıyla takipçilerinin gözdesi konumunda.

Bu iki web sitesi, her ne koşulda olursa olsun en özgün ve en doğru bilgileri, okuyucularına aktarmayı amaç edinmiştir. Uzun yıllardır yayında olan web sitelerimiz, son dönemde artan emek hırsızlıklarıyla da mücadelesini sürdürmektedir.

güncelproje

Güncel Proje Bilgileri Genel Yayın Yönetmeni Sinem Öztürk tarafından hazırlanan orijinal sayfa...

binbirproje izinsiz metin

Binbirproje.com'un izinsiz aldığı metin. Görüldüğü gibi neredeyse sayfanın tamamı guncelprojebilgileri.com'dan alınma...

Yakın zaman içerisinde yayın hayatına başlayan binbirproje.com isimli web sitesi, içeriğinin neredeyse tamamını guncelprojebilgileri.com adlı sitemizden izinsiz bir şekilde almış ve kendi portallarında kullanmıştır. Emlaktasondakika.com ve Guncelprojebilgileri.com olarak bu durumu fark etmiş olup, binbirpoje.com'un izinsiz kullandığı her metin için yasal işlemleri başlatmış bulunmaktayız.

Binbirproje.com İmtiyaz Sahibi Suat Torun'un, paralel yapı operasyonuyla kayyum atanan Bugün Gazetesi'nde uzun yıllar görev aldığı herkes tarafından bilinmektedir. Bizler, ismi geçen web sitesi ve şahıs hakkında yasal olan tüm haklarımızı sonuna kadar kullanacağımızı belirtmek isteriz.

Emlak ve gayrimenkul haberciliği sektöründe özgün haberleri, doğru içerikleri, özel röportajları, canlı yayınları ve birçok projesiyle sektöre yön veren emlaktasondakika.com ile guncelprojebilgileri.com, “EMEK HIRSIZLIĞI” ve benzeri durumlarda yasal haklarını kullanmaya devam edecektir.

Emlaktasondakika.com&Guncelprojebilgileri.com

güncel proje bilgileri emlaktasondakika