Wilma Elles

Kerem Göğüş ile Wilma Elles çifte düğün yapacak!

Genel 25.04.2015 09:30

Alman oyuncu Wilma Elles, Göğüş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Göğüş’le evlilik planlarını Alman gazetesi NGZ’ye verdiği röportajda anlattı.

Ünlü oyuncu, “Kutlamaları hem Alman hem de Türk geleneklerine göre yapacağız. Bir hafta sonunda kilise düğünü de düşünüyoruz” diye konuştu.

WILMA Elles'in hayatı belgesel oldu. “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisiyle ülkemizde ünlenen oyuncunun hayatını Alman kanalı RTL iki bölümlük belgesel yaptı.

Wilma Elles; Türkiye'de bir Alman süperstar” adlı belgeselin ilk bölümü 20 Nisan akşamı kanalda yayınlandı.

İkinci bölümü 27 Nisan'da ekrana gelecek belgeselde oyuncunun Köln'den İstanbul'a uzanan yaşam öyküsü ele alınıyor.

wilma elles

DÜĞÜN PLANLARI YAPIYORUZ

Çekimleri geçtiğimiz yıl yapılan belgeselin ekrana gelmesinin ardından Elles, Alman gazetesi NGZ'ye de röportaj verdi. İkiz bebeklere hamile olan oyuncu, rol aldığı “Filinta” dizisi ve özel hayatı hakkındaki soruları yanıtladı.

Dizide de hamile bir kadını canlandıran oyuncu, “Birçok başrol oyuncusu rolü gereği zaten hamile oluyor. Ben hem gerçek hayatta hem de dizide hamileyim. Setteki hayatla uyumlu bir durum yaşıyorum” açıklamasını yaptı.


Sevgilisi Kerem Göğüş'le düğün hazırlıkları yaptıklarını da açıklayan Elles, “Hâlâ düğün planları yapıyoruz. Kutlamaları hem Alman hem de Türk geleneklerine göre yapacağız. Bir hafta sonunda kilise düğünü de düşünüyoruz” diye konuştu.

Hürriyet