Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu

Kenan İmirzalioğlu, Sinem Kobal'ı 14 Şubat'ta isteyecek

Genel Emine Pile 13.02.2016
Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Kobal ailesini ziyaret ederek Sinem Kobal’ı isteyecek.
Yaklaşık bir yıldır birlikteliklerini sürdüren ve 21 Mayıs'ta Cunda Adası'nda evlenecek olan Sinem Kobal (28) ve Kenan İmirzalıoğlu'nun (41) evlilik yolundaki detaylar ortaya çıkmaya başladı. Üç gün, üç gece sürecek düğünde dostlarını ağırlamak için 350 bin TL'yi gözden çıkaran ve Ortunç ile Mola otellerini kapatan Kenan İmirzaloğlu, müstakbel eş adayı Kobal'ı özel bir günde ailesinden isteyecek.

Program netleşecek

İmirzalıoğlu, Sevgililer Günü olan pazar akşamı Kobal ailesinin yaşadığı Rumelihisarı'ndaki villaya çıkarma yapacak. Ailesiyle birlikte Kobal'ı isteyecek olan İmirzalıoğlu evlilik yolunda ilk resmi adımı atmış olacak. Çiftin isteme töreninden sonra Cunda Adası'nda yapılacak düğünün son detaylarını konuşarak, programı netleştirecekleri öğrenildi.

Kontrol edecekler

Düğünden iki gün önce 19 Mayıs'ta davetlileri ağırlayacak olan çift, Cunda Adası'na ise erkenden gidecek. 17 Mayıs'ta düğün yerine gidecek olan Kobal ve İmirzalıoğlu son kontrolleri kendileri yapacak. Davetlileri en iyi şekilde ağırlamak ve düğün programında, problem olmasını istemeyen çift son hazırlıkları tamamladıktan sonra davetlileri bekleyecek.

 

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu