Keller Williams Türkiye

Keller Williams Bodrum’da!

Genel Ayşe Özlem Kuruca 07.01.2015
Amerika’nın en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams yeni yılda da büyümesini sürdürüyor.
Keller Williams, Türkiye pazarındaki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. Ufuk Gürül ve Burak Gözüm ortaklığı ile açılan Bodrum Bölge Müdürlüğü Keller Williams'ın Türkiye'de ki 7'inci bölge müdürlüğünü olma özelliği taşıyor. 

Açılışa Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon başta olmak üzere Başkan Yardımcısı İbrahim Akkaya, Ticaret Odası Meclis üyeleri Dr. Oğuz Poyraz, Ahmet Karataş, Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi Başkanı Gündüz Nalbantoğlu, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hasan Kablı, Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol ve KW Türkiye Kurucu Ortaklarından Devrim Aka  da katıldı.

Bodrum'da hedef 32 danışmanla hizmet vermek

Keller Williams Bodrum Bölge Müdürlüğü Yönetici Ortağı Burak Gözüm açılış sırasında yaptığı konuşmada; “Keller Williams ailesine katılmamızın gerekçelerinin başında “Birey Odaklı” kültürün, sektöründe hizmet veren firmaları yukarıya taşıması, marka yerine  bireyi ön plana çıkaran bakış açısı ile gayrimenkul sektöründe devrim niteliğinde bir  duruşa imza atması geliyor. 2015 itibari ile Bodrum'da genel olarak 12 bölgede, 14 danışman arkadaşımızla çalışmalarımıza başlıyoruz. Keller Williams danışmanlar tarafından danışmanlar için kurulmuş bir yapıya sahip. Bu sebepten danışmanlarımızın işini büyütmek bizim en büyük hedeflerimizden bir tanesi. Yılsonunda 30 danışmanla çalışmalarımıza devam etmek istiyoruz. Şimdiden 10 yıllık bir iş planımız var ve 10 yıl sonraki hedefimiz ise 43 danışmanla işimizi büyütmek olacak. Genellikle mevcut bölgelerde danışman şirketlerimiz uzmanlık konularına göre ayrılıyor olacak. Ticari emlak şirketleri olacak, arsa konusunda uzmanlaşmış danışman şirketlerimiz olacak. Bölgesel olarak uzmanlık alanlarına göre ayırdığımızda 50 danışman en büyük hedefimiz.” olduğunu belirtti. 

Keller Williams Türkiye Keller Williams Bodrum